Więcej  ›
26.04.2024 26 kwietnia 2024

Mistrz oczyszczalni ścieków

Pracodawca: Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o. o. Numer referencyjny: Mistrz oczyszczalni Data publikacji: 23 czerwca 2017 Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki - Mazowieckie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 3-5 lat Branże:
Woda: Oczyszczanie ścieków

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za sprawowanie nadzoru nad prawidłowym przebiegiem procesów technologicznych zachodzących na oczyszczalni ścieków, w tym zapewnienie ciągłości pracy obiektów i urządzeń (nadzór nad prawidłową eksploatacją, konserwacją, remontami, usuwaniem awarii).

ZADANIA:
  • Sprawowanie nadzoru nad prawidłowym przebiegiem procesów technologicznych zachodzących na oczyszczalni ścieków podczas zmiany,
  • Zapewnienie ciągłości procesu (materiały, transport, usługi zewnętrzne i wewnętrzne, prace konserwacyjne),
  • Organizowanie pracy, nadzór i rozliczanie czasu pracy podległych pracowników,
  • Zapewnienie bezpiecznych warunków pracy na nadzorowanych obiektach,
  • Sporządzanie raportów procesowych (na potrzeby wewnętrzne i dla jednostek zewnętrznych, w tym w zakresie spełnienia wymagań decyzji dotyczących nadzorowanych obiektów),
  • Zapewnienie dokumentacji technicznej (recenzowanie odbieranych i uaktualnianie posiadanych instrukcji oraz schematów),
  • Opracowywanie i wdrażanie procedur i instrukcji, i prowadzenie z nich szkoleń podległym pracownikom,
  • Nadzór nad realizacją usług eksploatacji i serwisu,
  • Współdziałanie w przygotowaniu analiz i informacji w zakresie wdrażania nowych rozwiązań, identyfikowania potrzeb szkoleniowych i utrzymania ruchu niezbędnych do planowania strategicznego i operacyjnego,
  • Współdziałanie przy odbiorach technicznych przekazywanych inwestycji w zakresie infrastruktury kanalizacyjnej oraz kontrola i współdziałanie w pracach prowadzonych w czasie trwania inwestycji (min. opracowanie samodzielne lub współuczestniczenie w przygotowaniu metodologii prowadzonych prac, przedstawianie propozycji rozwiązań, opracowanie bądź doskonalenie algorytmów zdalnego sterowania),
  • Zastępowanie kierownika działu, współdziałanie w zakresie spraw organizacyjnych związanych z funkcjonowaniem działu.

Wymagania

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie min. średnie techniczne,
  • Minimum trzyletnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w przypadku wykształcenia średniego lub dwuletnie w przypadku wykształcenia wyższego, branżowego,
  • doświadczenie w zarządzaniu kilkuosobowym zespołem pracowników,
  • Umiejętność organizacji pracy własnej i podległych pracowników,
  • Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów, asertywność,
  • Umiejętność obsługi urządzeń sterowanych automatycznie,
  • Umiejętność obsługi komputera, sporządzania zestawień i analiz,
  • Gotowość do pracy w zmianowym systemie czasu pracy obejmującym również soboty i święta,
  • Komunikatywność, umiejętność pracy pod presją czasu.

POŻĄDANE WYMAGANIA:
  • Wykształcenie wyższe techniczne związane z inżynierią środowiska, instalacjami sanitarnymi lub  ochroną środowiska,
  • Uprawnienia do eksploatacji i dozoru gr. I, II, III,
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Pracę w stabilnej firmie,
  • Udział w modernizacji oczyszczalni ścieków,
  • Zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy,
  • Szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego,
  • Pakiet medyczny.

Inne informacje

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: praca@zwik-grodzisk.pl. W tytule maila proszę wpisać Nr ref.: Mistrz oczyszczalni, lub osobiście w siedzibie Spółki przy ul. Cegielnianej 4 od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30-15.30.

NA APLIKACJE CZEKAMY DO 30.06.2017r.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. 2014.1182  z późn. zm.).

Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o. o.

Wodociągi w Grodzisku Mazowieckim istnieją od ponad 50 lat. Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o., od lutego 2009 r. funkcjonuje w formie jednoosobowej Spółki Gminy Grodzisk Mazowiecki.
Przedsiębiorstwo odpowiada za gospodarkę wodno – ściekową na terenie Gminy Grodzisk Mazowiecki, a ponadto od gmin Brwinów, Milanówek i Podkowa Leśna Spółka hurtowo przyjmuje ścieki, które przez system kanalizacyjny Milanówka trafiają do oczyszczalni ścieków w Grodzisku Mazowieckim.