Więcej  ›
27.04.2024 27 kwietnia 2024

Młodszy Operator Oczyszczalni Ścieków

Pracodawca: Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o. o. Numer referencyjny: Młodszy operator Data publikacji: 23 czerwca 2017 Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki - Mazowieckie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Woda: Oczyszczanie ścieków

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za zapewnienie prawidłowego odbioru
i procesu oczyszczania ścieków dostarczanych do oczyszczalni ścieków.

ZADANIA:
  • Udział w zapewnieniu prawidłowego przebiegu procesu technologicznego oczyszczania ścieków dopływających do oczyszczalni ścieków  i przetwarzania odpadów, obsługa, kontrola maszyn i urządzeń zainstalowanych na terenie obsługiwanych obiektów, kontrola parametrów pracy,
  • Prowadzenie zapisów w książkach obiektów, sporządzanie raportów,
  • Usuwanie zdarzeń awaryjnych typu zapchanie na terenie obsługiwanych obiektów (współdziałanie z obsługą WUKO),
  • Usuwanie drobnych usterek na terenie obsługiwanych obiektów,
  • Udział w rozruchu nowych urządzeń i obiektów,
  • Współdziałanie w usuwaniu awarii z Działem Utrzymania Ruchu i Sieci Kanalizacyjnych,
  • Współdziałanie z Laboratorium,
  • Współdziałanie z firmami zewnętrznymi dostarczającymi materiały i odbierającymi odpady,
  • Przyjmowanie zgłoszeń telefonicznych o wystąpieniu awarii lub zapchaniu sieci kanalizacyjnej.

Wymagania

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie min. zasadnicze zawodowe,
  • Minimum roczne doświadczenie zawodowe przy obsłudze urządzeń przemysłowych,
  • Umiejętność obsługi urządzeń sterowanych automatycznie,
  • Umiejętność obsługi komputera w stopniu średnim,
  • Gotowość do pracy w zmianowym systemie czasu pracy obejmującym również soboty i święta,
  • Komunikatywność i bezkonfliktowość, umiejętność pracy pod presją czasu.

POŻĄDANE WYMAGANIA:
  • Uprawnienia do eksploatacji gr. I do 1kV, II, III SEP,
  • Prawo jazdy kat. B lub T,
  • Uprawnienia UDT do obsługi suwnic,
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych.

Oferujemy

  • Pracę w stabilnej firmie,
  • Zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy,
  • Szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego,
  • Pakiet medyczny.

Inne informacje

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: praca@zwik-grodzisk.pl. W tytule maila proszę wpisać Nr ref.: Młodszy operator, lub osobiście w siedzibie Spółki przy ul. Cegielnianej 4 od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30-15.30.

NA APLIKACJE CZEKAMY DO  30.06.2017r.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. 2014.1182  z późn. zm.).

Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o. o.

Wodociągi w Grodzisku Mazowieckim istnieją od ponad 50 lat. Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o., od lutego 2009 r. funkcjonuje w formie jednoosobowej Spółki Gminy Grodzisk Mazowiecki.
Przedsiębiorstwo odpowiada za gospodarkę wodno – ściekową na terenie Gminy Grodzisk Mazowiecki, a ponadto od gmin Brwinów, Milanówek i Podkowa Leśna Spółka hurtowo przyjmuje ścieki, które przez system kanalizacyjny Milanówka trafiają do oczyszczalni ścieków w Grodzisku Mazowieckim.