Więcej  ›
26.04.2024 26 kwietnia 2024

Specjalista w Dziale Techniczno-Inwestycyjnym

Pracodawca: Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o. o. Numer referencyjny: Specjalista w Dziale Techniczno-Inwestycyjnym Data publikacji: 06 sierpnia 2018 Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki - Mazowieckie Rodzaj umowy: Umowa o pracę (umowa na czas określony do 31.07.2019 r. z opcją przedłużenia) Doświadczenie: 3-5 lat Branże:
Woda: Dystrybucja, wodociągi, Oczyszczanie ścieków
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Ekonomia, finanse

Opis stanowiska

Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. jest firmą działającą od 1962 roku, świadczącą usługi dla ponad 35 000 tysięcy mieszkańców gminy Grodzisk Mazowiecki w zakresie zbiorowego zaopatrzenia w wodę i usuwania, oczyszczania ścieków i wód opadowych oraz oczyszczania ścieków z terenów: Milanówka, Brwinowa, Podkowy Leśnej. Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko: SPECJALISTA W DZIALE TECHNICZNO-INWESTYCYJNYM (umowa na czas określony do  31.07.2019 r. z opcją przedłużenia)

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie pełniła rolę inspektora nadzoru na budowach sieci wodociągowych i kanalizacyjnych oraz przepompowni ścieków. Po zakończeniu realizacji inwestycji liniowych możliwa jest dalsza praca w Biurze Projektowym Spółki.

ZADANIA:
  • Reprezentowanie inwestora na budowie przez sprawowanie kontroli zgodności jej realizacji z projektem i pozwoleniem na budowę, przepisami oraz zasadami wiedzy technicznej.
  • Prowadzenie kontroli technicznej na budowie sieci, urządzeń oraz przyłączy wodociągowych i kanalizacyjnych w odniesieniu do dokumentacji technicznej, specyfikacji technicznych, umowy, norm i zasad wiedzy inżynierskiej.
  • Sprawdzanie jakości wykonywanych robót i wbudowanych wyrobów budowlanych.
  • Dokonywanie wpisów w dziennikach budowy zgodnie z wymogami ustawy prawo budowlane.
  • Sprawdzanie i odbiór robót budowlanych ulegających zakryciu lub zanikających, uczestniczenie w próbach i odbiorach technicznych oraz przygotowanie i udział w czynnościach odbioru gotowych obiektów budowlanych i przekazywanie ich do użytkowania.
  • Potwierdzanie faktycznie wykonanych robót oraz usunięcia wad.
  • Sprawdzanie dokumentacji powykonawczej ze stanem faktycznym.
  • Sporządzanie protokołów częściowych i końcowych zakończenia robót.
  • Archiwizacja dokumentacji powykonawczej.
  • Sporządzanie sprawozdań dotyczących danych rzeczowych na temat sieci, urządzeń oraz przyłączy wodociągowych i kanalizacyjnych (ilości, długości, materiałów, wieku sieci).
  • Wycena usług z zakresu prowadzonych nadzorów w celu wystawienia faktur.

Wymagania

WYMAGANIA:
  • Uprawnienia budowlane o specjalności inżynieryjnej  w zakresie budowy  sieci wodno - kanalizacyjnej.
  • Min. 3 letnie doświadczenie na stanowisku kierownika budowy lub inspektora nadzoru budowy sieci wodociągowych i kanalizacyjnych.
  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowana Inżynieria i Ochrona Środowiska lub pokrewne).
  • Bardzo dobra znajomość Prawa Budowlanego, norm technicznych oraz ustawy o zbiorowym zaopatrzeniu w wodę i odprowadzaniu ścieków.
  • Biegła znajomość obsługi komputera, w tym pakietu Office.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Samodzielność, odpowiedzialność, kreatywność, bardzo dobra organizacja pracy, zaangażowanie.

POŻĄDANE WYMAGANIA:
  • Uprawnienia projektowe w zakresie sieci.

Oferujemy

OFERUJEMY:
  • Pracę w stabilnej firmie.
  • Ciekawą pracę, dającą możliwości rozwoju zawodowego.
  • Zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy.
  • Szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego.
  • Pakiet medyczny.

Inne informacje

Wysyłając ofertę na adres email: praca@zwik-grodzisk.pl lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Zakładu Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o., ul. Cegielniana 4, 05-825 Grodzisk Mazowiecki, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o., ul. Cegielniana 4, 05-825 Grodzisk Mazowiecki danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem: praca@zwik-grodzisk.pl.

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 6 miesięcy, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 12 miesięcy. Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres 12 miesięcy.

Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.

W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem praca@zwik-grodzisk.pl lub naszym Inspektorem Ochrony Danych pod adresem ul. Cegielniana 4, 05-825 Grodzisk Mazowiecki.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: praca@zwik-grodzisk.pl. W tytule maila proszę wpisać Nr ref.: Specjalista TTI, lub osobiście w siedzibie Spółki przy ul. Cegielnianej 4 od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30-15.30.

NA APLIKACJE CZEKAMY DO  28.08.2018 r.

Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o. o.

Wodociągi w Grodzisku Mazowieckim istnieją od ponad 50 lat. Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o., od lutego 2009 r. funkcjonuje w formie jednoosobowej Spółki Gminy Grodzisk Mazowiecki.
Przedsiębiorstwo odpowiada za gospodarkę wodno – ściekową na terenie Gminy Grodzisk Mazowiecki, a ponadto od gmin Brwinów, Milanówek i Podkowa Leśna Spółka hurtowo przyjmuje ścieki, które przez system kanalizacyjny Milanówka trafiają do oczyszczalni ścieków w Grodzisku Mazowieckim.