Więcej  ›
09.05.2024 09 maja 2024

Inspektor nadzoru w Dziale Inwestycji i Remontów

Pracodawca: Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp.z o.o. Numer referencyjny: 02022018 Data publikacji: 07 lutego 2018 Lokalizacja: Łódź - Łódzkie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Woda: Dystrybucja, wodociągi, Melioracje i urządzenia wodne, Oczyszczanie ścieków

Opis stanowiska

Zadania:
  • udział w odbiorach sieci wodociągowych i kanalizacyjnych częściowych i końcowych i organizacja przekazania do eksploatacji, nadzór nad realizacją robót remontowych na sieciach wod-kan.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe lub średnie techniczne,
  • uprawnienia wykonawcze w zakresie budowy sieci wod-kan,
  • minimum roczne doświadczenie w kierowaniu budowami lub nadzorowaniu budów w zakresie sieci wod-kan,
  • prawo jazdy kat B.

Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp.z o.o.

produkcja wody i odprowadzanie ścieków, usuwanie awarii wod-kan