Więcej  ›
26.04.2024 26 kwietnia 2024

Kierownik oczyszczalni ścieków

Pracodawca: ZAKŁAD WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI W MIECHOWIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ Numer referencyjny: 2/2019/ocz Data publikacji: 24 czerwca 2019 Lokalizacja: Miechów - Małopolskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Woda: Oczyszczanie ścieków

Opis stanowiska

Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Miechowie sp. z o.o. zatrudni pracownika na stanowisku kierownika oczyszczalni ścieków.

Obowiązki:

  • zapewnienie ciągłości oczyszczania ścieków zgodnie z wymogami pozwolenia wodno-prawnego,
  • zapewnienie właściwych parametrów technologicznych oczyszczalni,
  • nadzór nad przyjętymi procesami oczyszczania ścieków poprzez zabezpieczenie i kontrole właściwej eksploatacji maszyn i urządzeń związanych z procesem oczyszczania ścieków,
  • okresowe konserwacje oraz utrzymanie ruchu wszystkich urządzeń i instalacji,
  • aktywny udział w procesie usuwania awarii,
  • nadzór i kontrola pracy pracowników oczyszczalni ścieków,
  • udział w projektach i prowadzenie projektów inwestycyjnych,
  • współpraca z organami administracji publicznej w zakresie pracy oczyszczalni ścieków,
  • nadzór i kontrola nad wynikami badań.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub średnie techniczne w zakresie ochrony środowiska, inżynierii środowiska, sanitarnej lub pokrewnej,
  • doświadczenie zawodowe min. 2 lata pracy w jednostce o wskazanym lub zbliżonym zakresie działania.
  • znajomość uregulowań prawnych z zakresu:
– finansów publicznych,

– ustawy o zbiorowym zaopatrzeniu w wodę i zbiorowym odprowadzaniu ścieków,

– przepisów prawa pracy, bhp i p.poż.

– utrzymania /eksploatacji urządzeń,

  • umiejętność czytania i prowadzenia dokumentacji technicznej,
  • wiedza z zakresu procesów oczyszczalni ścieków,
  • mile widziana znajomość przepisów prawa w zakresie prawa budowlanego, prawa ochrony środowiska, prawa zamówień publicznych,
  • dobre umiejętności komunikacyjne oraz konstruktywnego myślenia,
  • elastyczność działania w zmieniających się warunkach,
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (adekwatne do umiejętności)
  • Szkolenia i możliwość rozwoju
  • Termin złożenia aplikacji: 24.07.2019r. Osoby zainteresowane prosimy wysłać CV na adres e mail.

Inne informacje

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o załączenie podpisanej odręcznie klauzuli, która stanowi załącznik do ogłoszenia o pracę.

ZAKŁAD WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI W MIECHOWIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ

Zakład eksploatuje ujęcia wody wraz z stacjami wodociągowymi pozyskując wodę wyłącznie z ujęć głębinowych. Zakład obsługuje wszystkie sołectwa w gminie (33) oraz miasto Miechów – łącznie ok. 19 tys. mieszkańców. Dostarczenie wody w ilości ok. 644 000 m3/rok, odbiór ścieków od ok. 12 455 mieszkańców. Skanalizowanie miasta – ok. 98 %, wsi – ok. 6 % (ciągle uzbrajane w sieć kanalizacyjną). Oczyszczalnia ścieków oparta na systemie bio-denitro z podwyższoną redukcją azotu i fosforu, zapewnia przyjęcie ścieków z rozbudowywanej sieci kanalizacyjnej (spełnia wymagania pozwolenia wodno-prawnego).