Więcej  ›
27.04.2024 27 kwietnia 2024

Specjalista ds. technologii wody i ścieków

Pracodawca: Zakłady Pomiarowo-Badawcze Energetyki „ENERGOPOMIAR” Sp. z o.o. Numer referencyjny: 12/ChW/2017 Data publikacji: 02 października 2017 Lokalizacja: Gliwice - Śląskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Woda: Analizy, badania laboratoryjne, Jakość i uzdatnianie

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • Analizy fizykochemiczne wód i ścieków,
  • Badania technologiczne wód i ścieków,
  • Doradztwo i sporządzanie opinii z zakresu gospodarki wodno – ściekowej dla klientów.

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe w zakresie chemii, technologii wody lub pokrewne (dopuszczalne jest średnie),
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Wiedza z zakresu technologii wody i ścieków,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Dyspozycyjność i gotowość do częstych wyjazdów służbowych na terenie całego kraju,
  • Znajomość MS Office,
  • Komunikatywna znajomość angielskiego.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełny etat,
  • Dostęp do szeroko pojmowanego pakietu szkoleń,
  • Jeśli chcesz pogłębiać swoją wiedzę i podnosić swoje kwalifikacje, dodatkowo dofinansujemy Twoją edukację,
  • Pracowniczy Program Emerytalny,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Program Multi Sport,
  • Dofinansowanie wypoczynku Twojego i Twoich dzieci.

Inne informacje

Dołącz do zespołu ENERGOPOMIARU i prześlij swoje CV ze zdjęciem.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy umieścić klauzulę o ochronie danych osobowych

Zakłady Pomiarowo-Badawcze Energetyki „ENERGOPOMIAR” Sp. z o.o.

Zakłady Pomiarowo-Badawcze Energetyki „ENERGOPOMIAR” Sp. z o.o. to istniejąca od 1950 r. firma o mocnej pozycji na rynku, najstarsza w Polsce firma ekspercka zajmująca się pomiarami, badaniami oraz doradztwem w zakresie energetyki, ochrony środowiska, chemii energetycznej i diagnostyki.