Więcej  ›
19.03.2024 19 marca 2024

Kierownik robót kotłowych

Pracodawca: Zakłady Remontowe Energetyki Katowice S.A. Numer referencyjny: 70810 Data publikacji: 19 lipca 2021 Lokalizacja: Śląskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Budownictwo i architektura: Termomodernizacja, izolacja, efektywność energetyczna
Energia: Gospodarowanie energią i efektywność energetyczna

Opis stanowiska

Do zadań kierownika robót należy:
  • Realizowanie zadań na budowach i obiektach energetycznych na terenie całego kraju oraz za granicą
  • Organizacja pracy podległego zespołu – nadzór bezpośredni nad zadaniami związanymi z remontami, modernizacjami i montażami kotłów, rurociągów lub konstrukcji stalowych
    i innych urządzeń w przemyśle energetycznym
  • Odpowiedzialność za terminowe i jakościowe wykonanie prac

Wymagania

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne (Mechanika i Budowa Maszyn, Energetyka)
  • Dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • Znajomość programów Excel, Word, programów wspomagających projektowanie, planowanie, harmonogramowanie
  • Dyspozycyjność, mobilność, prawo jazdy kat. B

Mile widziane:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku – nie wymagane
  • Wiedza nt. budowy i rodzaju kotłów, obiektów energetycznych
  • Znajomość j. niemieckiego

Oferujemy

Oferujemy:
  • Umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Pomoc we wdrożeniu do pracy
  • Ścieżkę rozwoju zawodowego
  • Możliwość zdobycia międzynarodowego doświadczenia w zawodzie
  • Kursy zawodowe, szkolenia techniczne, zdobywanie uprawnień i certyfikatów
  • Pakiet socjalny (ZFŚS: wycieczki, dofinansowanie do kolonii dla dzieci; możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego i prywatnej opieki medycznej, karta multisport, itp.)

Zakłady Remontowe Energetyki Katowice S.A.

Dewizą naszej firmy jest budowanie nowoczesności na bazie doświadczenia i aktualnego poziomu techniki, a także elastyczność i otwartość na potrzeby Klienta. Przez ponad 60 lat działalności zdobyliśmy wiedzę w zakresie montażu, modernizacji, remontów urządzeń oraz instalacji energetycznych i przemysłowych. Posiadamy wykwalifikowany personel oraz zasoby umożliwiające realizację projektów “pod klucz” od projektowania, poprzez prefabrykację, dostawę, montaż, po rozruch i przekazanie do eksploatacji, a także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.