Więcej  ›
26.04.2024 26 kwietnia 2024

Monter remontu kotłów

Pracodawca: Zakłady Remontowe Energetyki Katowice S.A. Numer referencyjny: 64689 Data publikacji: 12 marca 2021 Lokalizacja: Wrocław - Dolnośląskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Energia: Ciepło, ciepłownictwo
Przemysł i inżynieria: Mechanika, elektromechanika, automatyka

Opis stanowiska

Do zadań na stanowisku montera należy:

przygotowanie do montażu, montaż, demontaż, kontrola działania i regulacja urządzeń cieplnych wraz z armaturą i urządzeniami cieplno-mechanicznymi kotłów przemysłowych i energetycznych różnych systemów i typów.

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie min. zawodowe o profilu mechanicznym
  • Mile widziany 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Mile widziane są uprawnienia np.: E-2, suwnicowy, wózkowy, hakowy
  • Dyspozycyjność i mobilność

Oferujemy

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Kursy, szkolenia, zdobywanie uprawnień
  • Dobrą atmosferę w pracy
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego i prywatnej opieki medycznej

Zakłady Remontowe Energetyki Katowice S.A.

Dewizą naszej firmy jest budowanie nowoczesności na bazie doświadczenia i aktualnego poziomu techniki, a także elastyczność i otwartość na potrzeby Klienta. Przez ponad 60 lat działalności zdobyliśmy wiedzę w zakresie montażu, modernizacji, remontów urządzeń oraz instalacji energetycznych i przemysłowych. Posiadamy wykwalifikowany personel oraz zasoby umożliwiające realizację projektów “pod klucz” od projektowania, poprzez prefabrykację, dostawę, montaż, po rozruch i przekazanie do eksploatacji, a także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.