Więcej  ›
16.05.2024 16 maja 2024

Mikrobiolog

Pracodawca: ZAKO ABM SC Małgorzata Zakrzewska, Michał Zakrzewski, Andrzej Za Numer referencyjny: 1/2020 Data publikacji: 25 lipca 2022 Lokalizacja: Janki - Mazowieckie Rodzaj umowy: Umowa o pracę (okres próbny / na czas nieokreślony) Doświadczenie: - Branże:
Przemysł i inżynieria: Mikrobiologia, biotechnologia, Biochemia, Chemia, chemia fizyczna, fizyka

Opis stanowiska

Firma kosmetyczna ZAKO ABM SC poszukuje pracownika na stanowisko MIKROBIOLOG.

Praca na pełen etat.
Miejsce: Janki.

Wymagania

Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Inne informacje

Prosimy o telefon bądź zgłoszenia mailowe.

Zapraszamy na rozmowę.

Barbara Tukendorf
kom. 605 895 285

www.zakoabm.pl

Wyślij swoją kandydaturę

Ogłoszenie wygasło, aplikowanie nie jest już możliwe.
Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

ZAKO ABM SC Małgorzata Zakrzewska, Michał Zakrzewski, Andrzej Za

ZAKO ABM SC to firma rodzinna, dla której najważniejsze są jakość i bezpieczeństwo produkcji.

Oddajemy w Państwa ręce starannie przygotowane produkty, biologicznie aktywne surowce kosmetyczne oraz ekstrakty ziołowe.

Współpracujemy z firmami z Polski i Europy. Produkujemy surowce, świadczymy usługi, oferujemy kompleksowy contract-manufacturing wyrobów kosmetycznych.

Do każdego zamówienia podchodzimy z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem. Inwestując w nowe technologie nieustannie się rozwijamy oraz wyznaczamy sobie nowe cele na przyszłość.