Więcej  ›
02.05.2024 02 maja 2024

Inspektor ds. badań środowiska

Pracodawca: Zarząd Morskich Portów Szczecin i Świnoujście S.A. Numer referencyjny: Inspektor ds. badań środowiska Data publikacji: 06 grudnia 2017 Lokalizacja: Szczecin - Zachodniopomorskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę (2 etaty) Doświadczenie: Mniej niż rok Branże:
Zarządzanie środowiskiem: Pomiary, badania, monitoring

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:
  • pobieranie próbek wód, ścieków, gleb, osadów, powietrza do badań,
  • wykonywanie pomiarów terenowych i analiz fizyko-chemicznych,
  • dokumentowanie prowadzonych badań zgodnie z obowiązującym w Laboratorium systemem zarządzania.

Wymagania

Wymagania kwalifikacyjne główne:
  • wykształcenie wyższe: nauki przyrodnicze, chemiczne, ochrona środowiska,
  • prawo jazdy kat. B.

Wymagania dodatkowe:
  • znajomość zasad funkcjonowania urządzeń oczyszczających ścieki i sieci kanalizacyjnych,
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera,
dodatkowym atutem będzie:
  • znajomość języka angielskiego,
  • praktyczna znajomość technik pobierania próbek środowiskowych oraz wykonywania badań w laboratorium fizyko-chemicznym.

Oferujemy

Oferujemy:
  • pracę w renomowanej i dynamicznie rozwijającej się  firmie,
  • stabilne zatrudnienie, stałe wynagrodzenie i pakiet socjalny,
  • możliwość rozwoju i samorealizacji.

Inne informacje

Oferty zawierające CV oraz list motywacyjny należy składać do dnia 14.12.2017 r. na adres:
70-603 Szczecin, ul. Bytomska 7, lub e-mail: rekrutacja@port.szczecin.pl.
Tel. kontaktowy: (091) 43-08-821, 43-08-825.
W ofercie prosimy o umieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r.).
Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Zarząd Morskich Portów Szczecin i Świnoujście S.A.

Zarząd Morskich Portów Szczecin i Świnoujście S.A. zarządza dwoma portami o podstawowym znaczeniu dla gospodarki narodowej.