Więcej  ›
27.04.2024 27 kwietnia 2024

Kierownik robót ds. elektrycznych (infrastruktura miejska)

Pracodawca: ZUE S.A. Numer referencyjny: 79150 Data publikacji: 30 listopada 2021 Lokalizacja: Szczecin - Zachodniopomorskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Planowanie przestrzenne: Roboty publiczne, inżynieria lądowa
Przemysł i inżynieria: Mechanika, elektromechanika, automatyka

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad procesem wykonania sieci energetycznych w szczególności trakcji tramwajowej,
  • kierowanie pracami na etapie przygotowania, realizacji, uruchamiania i odbioru inwestycji,
  • koordynowanie prac podwykonawców,
  • kontrola nad wykonywaniem dokumentacji powykonawczej, procedurami BHP i ISO podczas realizacji kontraktu,
  • utrzymywanie bieżącego kontaktu z Inspektorem.

Wymagania

Nasze wymagania

  • posiadanie uprawnień bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych,
  • doświadczenia zawodowego przy realizacji zadań w ramach infrastruktury miejskiej,
  • dobra znajomość przepisów w zakresie branży elektroenergetycznej,
  • dobra znajomość programu Autocad,
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki,
  • znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office,
  • dyspozycyjność – praca w delegacji.

ZUE S.A.

ZUE S.A. jest liderem w świadczeniu usług w zakresie budowy i modernizacji systemów zasilania infrastruktury tramwajowej oraz budowy i modernizacji tramwajowej i kolejowej sieci trakcyjnej. Przedmiot działalności spółki obejmuje także świadczenie usług bieżącego utrzymania systemów infrastruktury miejskiej tj. torowisk i trakcji, systemów zasilania oraz oświetlenia.