Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażają Państwo zgodę na używanie cookies. Więcej informacjiClose
Asystent Projektanta Instalacji Sanitarnych w specjalności instalacje cieplne i klimatyzacyjno-wentylacyjne Smart-HR
System Zero - rewolucja w pompach ciepła do zastosowań komercyjnych firmy Glen Dimplex Polska

Zbliża się II Festiwal Naturalnego Budowania

a+a-    Powrót       02 maja 2019       Budownictwo       Artykuł promocyjny   

Zbliża się II Festiwal Naturalnego Budowania - wyjątkowe wydarzenie, które co dwa lata przyciąga setki entuzjastów, profesjonalistów i ciekawych tego tematu z całej Polski. Do zdobycia dużo wiedzy o naturalnych materiałach i technikach budowania, która jest drogą w kierunku zmiany współczesnej architektury na bardziej przyjazną środowisku, zdrową i zrównoważoną. Organizatorem wydarzenia jest Ogólnopolskie Stowarzyszenie Budownictwa Naturalnego (OSBN).

Festiwal jest okazją do zdobycia unikalnej wiedzy i nawiązania cennych kontaktów, zwłaszcza dla osób planujących budowę lub remont domu z wykorzystaniem słomy, gliny, konopi i drewna, dla projektantów, architektów i studentów. To również okazja do poszerzenia wiedzy dla wszystkich osób związanych z branżą budowlaną, które pragną poznać możliwości jakie daje dynamicznie rozwijający się rynek budownictwa naturalnego.

Wykłady, warsztaty, pokazy i spotkania ze specjalistami rozszerzą wiedzę z szeroko rozumianej tematyki budowy naturalnego domu - począwszy od świadomego projektowania poprzez aspekty prawne, materiały i technologie, aż po naturalne wykończenia wnętrz. Ponad 20 prelegentów opowie o zaletach i wadach nowoczesnych rozwiązań. Padną też odpowiedzi na nurtujące wielu inwestorów pytanie - jakie są metody i koszty budowy naturalnego domu. Tegoroczną edycję Festiwalu uświetnią wykłady gości zagranicznych: Herberta Grubera z Austrii oraz Kena De Coomana z Belgii.

Nie zabraknie miejsca na spotkania z osobami, które proces budowy mają już za sobą i chętnie dzielą się swoim doświadczeniem. Festiwalowi towarzyszy też wystawa polskich firm z branży budownictwa naturalnego.

Więcej informacji: www.festiwal.osbn.pl

Źródło: OSBN

Polecamy inne artykuły o podobnej tematyce:

Certyfikaty zrównoważonego budownictwa zyskało już 67 proc. nowoczesnych powierzchni biurowych w Polsce (10 maja 2019)Miasto w obliczu zmian. Konferencja PLGBC Dzień Ziemi z zielonym budownictwem (04 kwietnia 2019)Polacy wyróżnieni za projekt budynku, który mógłby oczyszczać powietrze (20 lutego 2019)Do końca marca zgłoszenia do konkursu dla startupów (07 lutego 2019)Certyfikowane budownictwo oszczędza zasoby (10 grudnia 2018)
©Teraz Środowisko - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikacja tekstów, zdjęć, infografik i innych elementów strony bez zgody Wydawcy są zabronione.
▲  Do góry strony