Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażają Państwo zgodę na używanie cookies. Więcej informacjiClose
AT - nowatorska technologia oczyszczania ścieków, także w aglomeracjach Ekodren
Oczyszczalnie przydomowe EkoDuel oraz EkoDuel Plus Ekodren

Zbliża się II Festiwal Naturalnego Budowania

a+a-    Powrót       02 maja 2019       Budownictwo       Artykuł promocyjny   

Zbliża się II Festiwal Naturalnego Budowania - wyjątkowe wydarzenie, które co dwa lata przyciąga setki entuzjastów, profesjonalistów i ciekawych tego tematu z całej Polski. Do zdobycia dużo wiedzy o naturalnych materiałach i technikach budowania, która jest drogą w kierunku zmiany współczesnej architektury na bardziej przyjazną środowisku, zdrową i zrównoważoną. Organizatorem wydarzenia jest Ogólnopolskie Stowarzyszenie Budownictwa Naturalnego (OSBN).

Festiwal jest okazją do zdobycia unikalnej wiedzy i nawiązania cennych kontaktów, zwłaszcza dla osób planujących budowę lub remont domu z wykorzystaniem słomy, gliny, konopi i drewna, dla projektantów, architektów i studentów. To również okazja do poszerzenia wiedzy dla wszystkich osób związanych z branżą budowlaną, które pragną poznać możliwości jakie daje dynamicznie rozwijający się rynek budownictwa naturalnego.

Wykłady, warsztaty, pokazy i spotkania ze specjalistami rozszerzą wiedzę z szeroko rozumianej tematyki budowy naturalnego domu - począwszy od świadomego projektowania poprzez aspekty prawne, materiały i technologie, aż po naturalne wykończenia wnętrz. Ponad 20 prelegentów opowie o zaletach i wadach nowoczesnych rozwiązań. Padną też odpowiedzi na nurtujące wielu inwestorów pytanie - jakie są metody i koszty budowy naturalnego domu. Tegoroczną edycję Festiwalu uświetnią wykłady gości zagranicznych: Herberta Grubera z Austrii oraz Kena De Coomana z Belgii.

Nie zabraknie miejsca na spotkania z osobami, które proces budowy mają już za sobą i chętnie dzielą się swoim doświadczeniem. Festiwalowi towarzyszy też wystawa polskich firm z branży budownictwa naturalnego.

Więcej informacji: www.festiwal.osbn.pl

Źródło: OSBN

Polecamy inne artykuły o podobnej tematyce:

GOZ obrósł mitami i stereotypami. Raport ING obala je konkretnymi argumentami (15 maja 2020)51 proc. certyfikowanych budynków w Europie Środkowo-Wschodniej zlokalizowanych jest w Polsce (24 kwietnia 2020)Inwestycje mixed-use – nowy trend w planowaniu nieruchomości i przestrzeni miejskich (17 lutego 2020)Trwa nabór do Państwowej Rady Gospodarki Wodnej (10 stycznia 2020)Driving positive change. Relacja z 9. PLGBC Green Building Symposium (17 października 2019)
©Teraz Środowisko - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikacja tekstów, zdjęć, infografik i innych elementów strony bez zgody Wydawcy są zabronione.
▲  Do góry strony