Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażają Państwo zgodę na używanie cookies. Więcej informacjiClose
Specjalista/ka ds. magazynowania energii Fundacja WWF Polska
Kompleksowe badania i monitoring biotechnologiczny biogazowni POLBIOTECH LABORATORIUM Sp. z o.o.

V edycja programu stażowego Energia dla Przyszłości

a+a-    Powrót       24 czerwca 2020       Energia   

Ministerstwo Klimatu, PKN Orlen S.A., PGE S.A., PGNiG S. A. oraz PSE S.A. zapraszają studentów i absolwentów uczelni technicznych do udziału w V edycji Programu Stażowego „Energia dla Przyszłości”.

Jeśli interesujesz się sektorem energetycznym, jesteś ciekawy jak wygląda praca w Ministerstwie Klimatu i dużych spółkach z branży energetycznej, chcesz zdobywać doświadczenie, rozwijać się w tym kierunku i mieć szansę na pracę w największych spółkach energetycznych, to zgłoś się do Programu Stażowego.

Kto może wziąć udział w Programie?

W V edycji Programu Stażowego mogą wziąć udział studenci lub absolwenci wybranych wydziałów najlepszych 15-stu uczelni technicznych w Polsce według rankingu Perspektywy – szczegóły w ogłoszeniu o naborze (do pobrania na dole strony).

Jakie wynagrodzenie otrzyma Stażysta?

Każdy Stażysta otrzyma wynagrodzenie z tytułu odbywania stażu w wysokości 3 800 zł brutto miesięcznie.

Jakie są zasady wyboru kandydatów?

W procesie rekrutacji zostanie wyłonionych maks. 32 kandydatów, którzy uzyskają najwyższą punktację. Podstawą decyzji o przyjęciu na staż będą formalne i merytoryczne kryteria wyboru kandydatów.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod adresem: staz.energiadlaprzyszlosci@klimat.gov.p. Więcej o Programie stażowym na stronie internetowej MK.

Czytaj: [Wywiad] W branży energetycznej jest miejsce dla młodych specjalistów

Źródło: MK

Polecamy inne artykuły o podobnej tematyce:

Rada nadzorcza BOŚ powołała zarząd nowej kadencji (17 czerwca 2020)Dyrektor Biebrzańskiego PN został odwołany ze stanowiska (14 maja 2020)Ruszył nabór do IV edycji programu stażowego Energia dla Przyszłości (15 kwietnia 2019)Rzeszowska Szkoła Wyższa będzie współpracować z jedną z największych firm branży motoryzacyjnej (15 stycznia 2019)Pakiet odpadowy do podpisu prezydenta (20 lipca 2018)
©Teraz Środowisko - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikacja tekstów, zdjęć, infografik i innych elementów strony bez zgody Wydawcy są zabronione.
▲  Do góry strony