Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażają Państwo zgodę na używanie cookies. Więcej informacjiClose
Kierownik Kompostowni SUEZ Polska Sp. z o.o.
SklepSUEZ.pl - podstawiamy kontener na odpady pod Twój dom - i masz to z głowy! firmy SUEZ

Bytom: Zlikwidowano nielegalne wysypisko odpadów

a+a-    Powrót       11 stycznia 2019       Odpady   

Odpady różnego pochodzenia między innymi po stolarce drzwiowej i okiennej, styropianie oraz płytach meblowych, które zalegały w Miechowicach, dzięki interwencji pracowników PEC-u i strażników miejskich zostały usunięte.

Odpady zostały zauważone przez pracowników Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. oraz strażników miejskich, którzy prowadzili w tym rejonie patrol interwencyjny. Dzięki szybkiej interwencji udało się ustalić zarządcę terenu, zobowiązując go jednocześnie do usunięcia nielegalnych odpadów. Odpady, wśród których były między innymi styropiany, płyty meblowe oraz pozostałości po stolarce drzwiowej i okiennej zostały usunięte, a teren uprzątnięty.

- Podejmujemy wszystkie możliwe działania, aby zapobiegać zwożeniu do naszego miasta kolejnych ton śmieci. W przypadku zaś kiedy służby miejskie wykryją nielegalne składowiska odpadów, dążymy do ustalenia, kto jest za nie odpowiedzialny, aby jak najszybciej zostały one usunięte – mówi Waldemar Gawron, zastępca prezydenta Bytomia.

Źródło: Urząd Miasta Bytomia

Teraz SamorządWięcej treści dotyczących samorządów w zakładce Teraz Samorząd.

Polecamy inne artykuły o podobnej tematyce:

Raport ONZ: Tylko globalna interwencja pozwoli uniknąć katastrofy (20 marca 2019)Lublin sprawdza, czy obiekty handlowe wywiązują się z obowiązków w zakresie gospodarowania odpadami (19 marca 2019)Wyższe stawki za odbiór odpadów, zmiany nie obejmą rodzin wielodzietnych (19 marca 2019)Seminarium pt. Zagospodarowanie ubocznych produktów spalania w kwietniu (18 marca 2019)24 rekomendacje, które mają uleczyć system (18 marca 2019)
©Teraz Środowisko - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikacja tekstów, zdjęć, infografik i innych elementów strony bez zgody Wydawcy są zabronione.
▲  Do góry strony