Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażają Państwo zgodę na używanie cookies. Więcej informacjiClose
Prawo ochrony środowiska - prestiżowe studia podyplomowe Uczelnia Łazarskiego
EKO Pożyczka „Nasza Woda” na zapobieganie i niwelowanie skutków suszy BOŚ Bank S.A.

Carbon Footprint Summit - pierwsze pozytywne klimatycznie wydarzenie w Polsce

a+a-    Powrót       07 października 2020       Powietrze i klimat       Artykuł promocyjny   

W Krakowie porozmawiają o kryzysie klimatycznym prelegenci z Polski i ze świata, zrównoważony i odpowiedzialny biznes, aktywiści klimatyczni oraz naukowcy, dzięki którym możemy lepiej zrozumieć problem i wspólnie budować świadomość ekologiczną społeczeństwa.

10 października, w samym sercu Krakowa spotkamy się, by omówić aktualne problemy i poznać inspirujące rozwiązania. Carbon Footprint Summit(1) to pierwszy tego typu szczyt klimatyczny w tej części Europy. W 2020 r. świat się zatrzymał, lecz kryzys klimatyczny stale się pogłębia - dlatego działamy tu i teraz, z myślą o przyszłych pokoleniach.

Czytaj: Wybuch epidemii nie oznacza, że nie ma kryzysu klimatycznego

Wydarzenie odbędzie się w formule hybrydowej, zgodnie z aktualnie panującymi standardami. To wyjątkowa platforma do wymiany doświadczeń, łącząca w sobie międzynarodową konferencję w formule TED wraz z Przestrzenią Partnerską dla odpowiedzialnego biznesu Fair Job Fairs.

Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Carbon Footprint, wspierana przez Partnera Głównego - Columbus Energy S.A., wiodącego dostawcę usług na rynku nowoczesnej energetyki.

Źródło: Columbus Energy

Przypisy

1/ Strona wydarzenia
https://carbonfootprint2020.com/pl/

Polecamy inne artykuły o podobnej tematyce:

Odbyło się pierwsze spotkanie rady Global Future Council on Clean Air (22 października 2020)EEA: bioróżnorodność w Europie zagrożona mimo wysiłków, by ją chronić (20 października 2020)Zielona transformacja już trwa (20 października 2020)Wodór to remedium na wiele bolączek energetyki, transportu i przemysłu (09 października 2020)Prezydent powołał skład nowego rządu (07 października 2020)
©Teraz Środowisko - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikacja tekstów, zdjęć, infografik i innych elementów strony bez zgody Wydawcy są zabronione.
▲  Do góry strony