Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażają Państwo zgodę na używanie cookies. Więcej informacjiClose

Targi Enex/ Enex

27 lutego 2019

Energetyka i odnawialne źródła energii pod jednym dachem. Targi Enex/ Enex Nowa Energia ruszą już w lutym.

To już 22. edycja jednego z największych wydarzeń branży energetycznej w Polsce. Targi Enex/ Enex Nowa Energia co rok przyciągają setki zwiedzających zainteresowanych tematem energii. Wystawa trwać będzie od 27 do 28 lutego 2019 roku w Targach Kielce.

Tradycyjna energia i jej pozyskiwanie stanowi niezwykle ważną część polskiego przemysłu, a przedsiębiorstwa trudniące się jej pozyskiwaniem są siłą napędową rodzimej gospodarki. Targi Enex / Enex Nowa Energia od lat stanowią miejsce spotkań branży energetycznej, ułatwiają kontakt między przedsiębiorcami skupiającymi wokół energii pozyskiwanej w tradycyjny, ale także nowatorski sposób.

Targi Enex / Enex Nowa Energia przeznaczone są dla branżowych zwiedzających, którzy pragną nawiązać współpracę z partnerami z gałęzi energetyki zawodowej oraz OZE. Gośćmi wydarzenia są przedstawiciele firm, takich jak zakłady energetyczne, producenci osprzętu i urządzeń dystrybuujących energię, specjaliści i naukowcy z uczelni technicznych. Wśród zwiedzających nie brakuje również przedstawicieli urzędów miast i gmin, którzy decydują o wydatkach energetycznych branży.

Informacje praktyczne

Targi dla specjalistów
Daty: od 27 lutego 2019 do 28 lutego 2019

Targi Kielce
Kielce
Polska

Kontakt

Menedżer projektu Robert Frąk
Telefon: +48 41 365 12 12
Więcej informacji
▲  Do góry strony