Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażają Państwo zgodę na używanie cookies. Więcej informacjiClose

Zmiany klimatu od kuchni

13 czerwca 2019

Zmiany klimatu od kuchni – konferencja końcowa projektu CLIKIS

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji końcowej projektu CLIKIS pn. „Zmiany klimatu od kuchni”, która odbędzie się w 13 czerwca 2019 r. w Krakowie, przy ul. Sławkowskiej 17 (budynek Polskiej Akademii Umiejętności). Konferencja jest adresowana do przedstawicieli szkół, samorządów lokalnych i organizacji pozarządowych związanych z żywieniem. Szczególnie zapraszamy osoby zajmujące się zagadnieniami żywienia w placówkach edukacyjnych.

Wydarzenie ma na celu podsumowanie realizacji projektu CLIKIS oraz promocję szeroko rozumianego zrównoważonego żywienia – szczególnie w kontekście wpływu na klimat. W czasie konferencji szczególną uwagę zwrócimy na zagadnienia związane w wpływem procesów produkcji i przetwarzania żywności na środowisko i zdrowie ludzi oraz zmianą nawyków żywieniowych. Jednym z poruszanych zagadnień będzie również efektywność energetyczna kuchni w szkołach oraz możliwości finansowania inwestycji poprawiających jakość funkcjonowania kuchni szkolnych.

Konferencja będzie nie tylko okazją do wysłuchania inspirujących prezentacji, ale i wymiany doświadczeń i dyskusji na temat aspektów zdrowotnych, środowiskowych i ekonomicznych żywienia w szkołach.

Informacje praktyczne

Konferencja dla specjalistów i innych zainteresowanych osób
Daty: od 13 czerwca 2019 do 13 czerwca 2019
Cena: Udział w konferencji jest bezpłatny

ul. Sławkowska 17 (budynek PAU)
31-016 Kraków
sala im. Karoliny Lanckorońskiej
Kraków
Polska

Kontakt

Tomasz Pawelec
Telefon: 12 429 17 93
Więcej informacji
▲  Do góry strony