Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażają Państwo zgodę na używanie cookies. Więcej informacjiClose
Szkolenia otwarte i zamknięte z zakresu regulacji środowiskowych firmy J.G.Training
Outsourcing, audyt, sprawozdania i pozwolenia środowiskowe firmy OŚ-EKO

Nowe terminy dla organizacji producentów owoców i warzyw

a+a-    Powrót       25 sierpnia 2017       Zrównoważony rozwój   

Przedłużone zostały terminy przedkładania, do zatwierdzenia przez dyrektorów oddziałów regionalnych ARiMR, programów operacyjnych realizowanych od 1 stycznia 2018 r. w oparciu o zapisy Strategii krajowej dla zrównoważonych programów operacyjnych organizacji producentów owoców i warzyw oraz zrzeszeń tych organizacji w Polsce na lata 2018-2022.

Pozwoli to zapewnić organizacjom producentów owoców i warzyw odpowiednio długi czas na przygotowanie swoich programów.

Nowe terminy:

  1. termin przedkładania do zatwierdzenia programów operacyjnych, które mają być realizowane przez uznane organizacje producentów począwszy od dnia 1 stycznia 2018 r., upływa z dniem 15 października 2017 r.;
  2. termin składania wniosków o wprowadzenie zmian do programów operacyjnych na kolejne lata ich realizacji przez uznane organizacje producentów upływa z dniem 15 października 2017 r.;
  3. termin przedkładania do zatwierdzenia wniosków o zatwierdzenie wysokości funduszy operacyjnych oraz wysokości wydatków na działania zatwierdzone w programach operacyjnych i wysokości pomocy finansowej ze środków pochodzących z Unii Europejskiej na kolejny rok realizacji programów operacyjnych (tj. rok 2018), upływa z dniem 15 października 2017 r.

Źródło: MRiRW

Polecamy inne artykuły o podobnej tematyce:

Polscy naukowcy opracowali biodegradowalną agrotkaninę (09 lutego 2018)160 doradców rolniczych pomoże chronić Bałtyk (06 lutego 2018)Płatności za zazielenianie nie zmieniają praktyk rolniczych (19 grudnia 2017)Rolniku, zaproś przyrodę do współpracy (17 listopada 2017)Zielone światło dla zrównoważonego rynku żywności (20 października 2017)
©Teraz Środowisko - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikacja tekstów, zdjęć, infografik i innych elementów strony bez zgody Wydawcy są zabronione.
▲  Do góry strony