Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażają Państwo zgodę na używanie cookies. Więcej informacjiClose

MOVE - Spotkanie Liderów E-Mobility

21 października 2020

W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną w naszym regionie, w toku konsultacji z partnerami wydarzenia, podjęto decyzję o przeniesieniu tegorocznego MOVE - Spotkanie Liderów E-Mobility na platformę online.

Zapraszamy do udziału w wirtualnym MOVE - Spotkaniu Liderów e-Mobility, w niezmienionym terminie – 21 października 2020 roku o godzinie 12.40. Posiadamy profesjonalne studio nagraniowe i jesteśmy w pełni przygotowani do realizacji transmisji w najwyższej jakości. Gorąco liczymy, że zaproponowana formuła MOVE - Spotkania Liderów e-Mobility spełni oczekiwania uczestników i skorzystają oni z naszego zaproszenia do udziału w kongresie, którego celem jest przyspieszenie transformacji regionu Europy Środkowo-Wschodniej w kierunku zeroemisyjnym.

Wszystko, co trzeba wiedzieć o elektromobilności
Choć wydarzenie odbędzie się w bardziej kameralnej atmosferze, to w dalszym ciągu zgromadzi czołówkę ekspertów i liderów opinii, związanych z tematami elektromobilności i zrównoważonego transportu. W agendzie październikowego Spotkania znajdą się m. in. takie zagadnienia jak wpływ COVID-19 na rozwój elektromobilności, stan infrastruktury ładowania w Polsce, czy planowane zmiany w transporcie miejskim. Szczegółowy harmonogram zostanie opublikowany wkrótce.

Informacje praktyczne

Kongres dla specjalistów i innych zainteresowanych osób
Daty: 21 października 2020
Cena: Transmisja online z wydarzenia będzie udostępniona nieodpłatnie

Online
Polska

Kontakt

Więcej informacji
▲  Do góry strony