Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażają Państwo zgodę na używanie cookies. Więcej informacjiClose

Zamówienia publiczne w zieleni miejskiej

20 lutego 2019

Celem szkolenia jest omówienie istotnych zagadnień, które najczęściej występują w związku z prowadzonymi procedurami zamówień publicznych w zieleni miejskiej i omówienie na tym tle zagadnień prawnych. Możliwość porównania analizowanych przypadków podczas szkolenia do sytuacji indywidualnej uczestnika daje możliwość uniknięcia błędów oraz zastosowania odpowiednich praktyk w procesie zamówień publicznych. Uczestnicy nabędą praktyczne umiejętności prawidłowego prowadzenia postępowania o udzielenie zamówień publicznego na usługi, dostawy i prace związane z utrzymaniem i pielęgnacją zieleni miejskiej. Przekazywana podczas zajęć wiedza teoretyczna ilustrowana będzie przykładami rozwiązań praktycznych oraz niepublikowanych orzeczeń sądów i KIO.
Zapraszamy zarówno osoby reprezentujące zamawiających oraz wykonawców w dziedzinie zieleni miejskiej. Dzięki tak dobranej grupie szkolenie będzie miało charakter warsztatów, podczas których każdy będzie miał prawo uzyskać odpowiedź na nurtujące go pytania.

Szkolenie będzie prowadzone w oparciu o wykład autorski opatrzony prezentacją multimedialną, której wydruk uczestnicy otrzymają jako materiał szkoleniowy.

Spotkanie poprowadzi Grzegorz Pyliński prawnik specjalizujący się w prawie zamówień publicznych, współautor Komentarza do ustawy Prawo zamówień publicznych, autor publikacji z zakresu zamówień publicznych i prowadzenia działalności gospodarczej. Przeprowadził ponad 150 szkoleń z zakresu zamówień publicznych oraz świadczy doradztwo dla zamawiających. Posiada duże doświadczenie w zakresie kontraktowania środków pochodzących z Europejskiego Funduszu Społecznego. Brał udział w pracach nad nowelizacją Prawa zamówień publicznych w latach 2006-2015 w Komisji Gospodarki rozpatrującej projekty ustawy jako ekspert.

Informacje praktyczne

Szkolenie dla specjalistów
Daty: od 20 lutego 2019 do 20 lutego 2019
Cena: 550 zł netto +23% vat

Golden Floor
Warszawa
Polska

Kontakt

Beata Bartczak
Telefon: 792 989 033
Więcej informacji
▲  Do góry strony