Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażają Państwo zgodę na używanie cookies. Więcej informacjiClose
Kierownik zespołu ds. zrównoważonego rozwoju WWF
Maszyna kompostująca Oklin GG02 firmy Interseroh Polska

Firma wytwarzająca produkty z materiału z recyklingu w rejestrze EMAS

a+a-    Powrót       28 grudnia 2018       Zrównoważony rozwój   

Do grona organizacji zarejestowanych w EMAS dołączyła firma ZETA S.C. z Myślenic. 13 grudnia 2018 roku Generalny Dyrektor Ochrony Środowiska wpisał nową organizację do rejestru EMAS.

Firma ZETA od dwudziestu lat działa na rynku jako wytwórca wyrobów z tworzyw sztucznych. Swoja działalność prowadzi w kraju, w Unii Europejskiej oraz krajach Bliskiego Wschodu. Firma specjalizuje się w wyrobach ogrodniczych, takich jak wiadra, kastry, artykuły malarskie, łopaty do śniegu. Organizacja stale poszukuje i inwestuje w nowoczesne technologie w celu minimalizacji negatywnego wpływu na środowisko naturalne. Warto podkreślić, iż produkty firmy Zeta są wykonane w 100 proc. z materiału pochodzącego z recyklingu (plastiku).

Źródło: GDOŚ

Polecamy inne artykuły o podobnej tematyce:

Konsultacje społeczne sektorowego dokumentu referencyjnego (EMAS) (21 marca 2019)Mazurek na COP24: 68 polskich podmiotów w EMAS (14 grudnia 2018)Wszystko zaczyna się od wniosku (24 października 2018)Firma zajmująca się terenami zielonymi z certyfikatem EMAS (17 sierpnia 2018)Zakład produkujący PET w rejestrze EMAS (26 kwietnia 2018)
©Teraz Środowisko - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikacja tekstów, zdjęć, infografik i innych elementów strony bez zgody Wydawcy są zabronione.
▲  Do góry strony
Finansowanie termomodernizacji budynków wielorodzinnych