Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażają Państwo zgodę na używanie cookies. Więcej informacjiClose

Forum OZE dla przemysłu

14 listopada 2019

Już od jakiegoś czasu zaobserwować możemy wśród energochłonnych zakładów przemysłowych zarówno chęć wytwarzania energii z OZE na własne potrzeby, jak również chęć zakupu energii bezpośrednio od producentów energii ze źródeł odnawialnych w ramach umów corporate PPA (Power Purchase Agreements). Głównymi powodami tego trendu oprócz wzrostu proekologicznej świadomości klientów i polepszenia wizerunku marketingowego firmy są wysokie ceny energii wytwarzanej w instalacjach wysokoemisyjnych oraz coraz niższe koszty wytwarzania energii z OZE.

W związku z powyższym zespół powermeetings.eu zaprasza do udziału w wydarzeniu, które będzie platformą do wymiany wiedzy, know how i doświadczeń dla firm energochłonnych zainteresowanych zakupem oraz wytwarzaniem zielonej energii.

Wydarzenie ma na celu zaprezentowanie i szczegółowe omówienie obydwu wyżej wymienionych rozwiązań i ułatwienie potencjalnym beneficjentom podjęcie najlepszej dla swojego zakładu decyzji.

Po części konferencyjnej pierwszego dnia Forum zapraszamy do udziału w kolacji, która będzie doskonałą okazją do dalszych rozmów branżowych.

W programie drugiego dnia Forum zaplanowaliśmy warsztaty w trakcie których omówione zostaną najważniejsze systemy wsparcia wytwarzania energii z OZE przez zakłady przemysłowe.
Do udziału w wydarzeniu zapraszamy przedstawicieli:
– firm energochłonnych
– przemysłowych odbiorców energii
– wytwórców energii z OZE
– dostawców technologii
– potencjalnych inwestorów
– firmy doradcze i inżynieryjne
– przedstawicieli instytucji i banków finansujących inwestycje energetyczne

Informacje praktyczne

Konferencja dla specjalistów
Daty: od 14 listopada 2019 do 15 listopada 2019

Polska
Polska

Kontakt

Więcej informacji
▲  Do góry strony